Küttesüsteemid

Küsimus: Kas veemõõtur võib vigane olla, kui meie korteris vett ei tarbita, kuid aeg-ajalt teeb mõõtur ringi peale?31.01.2013

Tere!
Elan esimesel korrusel viiekordses majas. Majas vahetati veetorud. Nüüd olen märganud, et kuigi keegi kodustest vett ei tarbi, käib veemõõtur ringi (alati teeb ühe tiiru). Seda võib päeva jooksul mitmeid kordi tähele panna ja sel hetkel on ka torudes nagu teine hääl.
Kas veemõõtur on vigane?
Tänud vastamast!

Vastus: Siim Söödor, kütte- ja veesüsteemide ostujuht, Toru-Jüri OÜ, www.torujyri.ee

Tõenäoliselt on veemõõtur vigane. Ei näe seal mingit muud põhjust, mis saaks iseenesliku ringi ajamise põhjustada.
Parimat