Küttesüsteemid

Küsimus: Mis võib olla põhjuseks, kui sooja vee kraanist tuleval veel on ebameeldiv läppunud hais, eriti hommikul?22.02.2013

Elan korrusmaja esimesel korrusel. Mis võib olla põhjuseks, kui sooja vee kraanist tuleval veel on ebameeldiv läppunud hais, eriti hommikul. Neljandal korrusel on hais nõrgem. Mitu nädalat ei saanud aru miks ebameeldiv hais toas levib. Kunagi varem pole seda olnud. Külm vesi on korralik, maitsetu ja lõhnatu. Vee soojendamine toimub aasta läbi meie majas.

Vastus: Siim Söödor, kütte- ja veesüsteemide ostujuht, Toru-Jüri OÜ, www.torujyri.ee

Tere.

See võib tuleneda vee seismisest. Tasuks üle vaadata hüdrofoori membraan. 100% kindel pole, kuid ehk see aitab.

Parimat,