Majavamm, hallitusseened

Küsimus: Kuidas õigesti soojustada hallitavat välisseina, kas seestpoolt või väljaspoolt?15.01.2015

Tere,
Kuidas on õige soojustada hallitava nurgaga välisseina, kas seestpoolt või välispoolt? Milline on õige välisseina soojustamise tehnoloogia?
Tänan vastamast!
Tervitades!

Vastus: Kalle Pilt, diplomeeritud ehitusinsener, hoonete biokahjustuste spetsialist, SA Eesti Mükoloogiauuringute Keskus, http://mycology.ee, www.majavamm.ee

Tere,
Ehitusfüüsika reeglite põhjal soojustatakse alati külmema külje poolt ehk väljast. Soojustamise tehnoloogia sõltub seinakonstruktsioonist ja materjalist.
Kalle Pilt