Majavamm, hallitusseened

Küsimus: Hallitus keldris, kas foto järgi on võimalik hinnangut anda?27.10.2011

Tere,
soovin teada, kas hallitusele on võimalik hinnangut anda ka pildi alusel või on vaja vastava ala spetsialist kohale kutsuda? Kui on võimalik pildi alusel, siis kuhu võiksin pildi saata?

Vastus: Jane Oja, mükoloog, SA Eesti Mükoloogiauuringute Keskus, http://mycology.ee

Parima hinnangu hallituse kohta saab anda ikka spetsialist, kes on olukorda ise hindamas käinud ja hallitusest ka proove kogunud hilisemateks seeneliikide määramiseks.