Majavamm, hallitusseened

Küsimus: Kust saab osta majavammi tõrjumise vahendeid, ehituspoodides ei teata nendest midagi?06.08.2012

Kust saab osta Deep kill'i ja Puleium speciali? Ehituspoodides ei teata nendest midagi.

Vastus: Kalle Pilt, diplomeeritud ehitusinsener, hoonete biokahjustuste spetsialist, SA Eesti Mükoloogiauuringute Keskus, http://mycology.ee, www.majavamm.ee

Tere,
Nimetatud kemikaale saab tellida telefonil 736 2585, mobiil 5662 6679 või siis info@majavamm.ee

Parimate soovidega,
Kalle Pilt