Majavamm, hallitusseened

Küsimus: Kust leida umbes 100-aastasele renoveeritud palkmajale ekspertiisi teostajat?04.04.2014

Kust leida umbes 100-aastasele renoveeritud palkmajale ekspertiisi teostajat? Kelle poole pöörduda ja mida peab silmas pidama eksperdi otsingul? Kontrollima peaks seinte olukorda, sest juhuslikult tulid ühte seina avades välja mädanenud palgid.

Vastus: Kalle Pilt, diplomeeritud ehitusinsener, hoonete biokahjustuste spetsialist, SA Eesti Mükoloogiauuringute Keskus, http://mycology.ee, www.majavamm.ee

Tere,
Puithoonete tehnilise seisukorra hindamist mittekahjustavate meetoditega pakub Wood NDT OÜ, koduleht www.woodndt.eu

Parimate soovidega,
Kalle Pilt