Värvid, lakid

Küsimus: Mis värvi kasutada lakke pandud voodrilaual?19.02.2015

Sooviks lae katta voodrilauaga ja otsin värvi. Ei taha, et oleks läbipaistev. Mis värvi kasutada?

Vastus: Meelis Tarto, koolituskeskuse juht, AS Tikkurila, www.vivacolor.ee

Tere,

Voodrilauda on kõige parem värvida vesialuselise tervisesõbraliku hea nakkega ning tugeva pinnaga värviga Vivacolor Special Furniture Akva.

Seda värvi võib kanda pinnale pintsliga või rulliga, sõltuvalt aluspinnast ja värvija eelistusest.