Värvid, lakid

Küsimus: Millist värvi ja rulli peaksin kasutama kangaga kaetud papp-plaatide värvimisel?02.04.2015

Tere!
Mul on korteris seinas plaadid, mis on kaetud kangaga, kanga all olev plaat meenutab kokkupressitud pappi, nagu tuuletõkkeplaat. Tahangi teada, missugust värvi ja missugust rulli ma peaksin seina värvimisel kasutama.
Ette tänades

plaat ise on midagi sarnast tuuletõkke plaadile

Vastus: Meelis Tarto, koolituskeskuse juht, AS Tikkurila, www.vivacolor.ee

Tere,

Sellist pinda võib värvida tavalise seinavärviga. Nt Vivacolor Interior Soft (täismatt) või Interior Satin (matt). Neid värve saab toonida kogu Tikkurila Symphony värvikaardi ulatuses. Värvid on kasutatavad kuivades sisetingimustes.

Rulliks on soovitatav kasutada jällegi tavalist seinavärvimise rulli karva kõrgusega 11 mm (Anza Basic XP).