Värvid, lakid

Küsimus: Kas vana silikooni peaks enne uue panemist eemaldama?28.09.2015

Tere! Kas vanale silikoonile võib uue peale lasta, ilma seda vana alt eemaldamata. Kuna silikoon oli mõnest kohast kulunud ja ma pole mingi suurem remondinaine, siis proovisin teha nii, et lasin vanale silikoonile uue peale. Tulemus sai päris hea, aga kas nii võib üldse teha. Ei tahtnud suurt tööd ette võtma hakata kuna vannituba on päris suur. Läksin nö lihtsama vastupanu teed. Või hakkab see vana silikoon kuidagi reageerima alumisega ja eraldab õhku mingeid mürke? Tänud vastamast

Vastus: Meelis Tarto, koolituskeskuse juht, AS Tikkurila, www.vivacolor.ee

Tere,

Kui olemas olevale silikoonile soovite peale kanda uue silikooni, siis peab jälgima, et oleks korralikult aluspind puhastatud. Vannitubades on suur võimalus, et on erinevaid pesuaineid, mis vähendavad naket.

Kui vana silikoon on tugevasti kinni ning korralikult puhastatud ning ei esine hallitust, siis võib kanda peale uue silikooni.

Puhastada võib Supi Saunapesu vahendiga.

http://www.tikkurila.ee/ehitus-_ja_remontvarvid/tooted/supi_saunapesu_-_saunapesuaine.5430.shtml