Värvid, lakid

Küsimus: Kas Eestis on müügil keemiline vahend, millega saab vana värvi eemaldada?21.09.2016

Tere!
Kas Eestis on müügil selline keemiline vahend, millega saab puidust ukselt vana värvi eemaldada? Venemaal müüakse Docker Wood, kas on sarnane?

Vastus: Meelis Tarto, koolituskeskuse juht, AS Tikkurila, www.vivacolor.ee

Tere,

Tikkurilal on värvieemalusvahend “Maalinpoisto”. Tegemist vesialuselise tootega värvi eemaldamiseks sise- ja välistingimustes. Toode sobib lateks-, alküüd-, epoksüüd- ja õlivärvide eemaldamiseks. Tõhusus sõltub vana värvikihi paksusest ja selles, mis värviga on eelnevalt värvitud.
Täpsemalt toote kohta saate lugeda Tikkurila kodulehelt: http://www.tikkurila.ee/ehitus-_ja_remontvarvid/tooted/tooted_tahestiku_jarjekorras/maalinpoisto_-_varvieemaldusvahend.4638.shtml