Värvid, lakid

Küsimus: Pottahju viimistlus02.03.2011

Tere,
Millega võiks viimistleda pottahju, millelt on vana värv eemaldatud?

Vastus: Meelis Tarto, koolituskeskuse juht, AS Tikkurila, www.vivacolor.ee

Tere!
Üldiselt kannatavad enamik Tikkurila ja Vivacolori akrülaatvärvidest välja 120 C kuumust, alküüdvärvid aga 80 C ning need kipuvad kolletuma, kuna värvis puuduvad kolletusvastased ained. Seega võite kanda pottahjule lateksipõhise värvi. Meie toodetest võiks selleks olla Vivacorori 7.