Värvid, lakid

Küsimus: Millega võib üle värvida plekkahju?29.11.2012

Millise värviga võib üle värvida plekkahju? Kas mustale värvile on ka muid toone ja alternatiive?

Vastus: Meelis Tarto, koolituskeskuse juht, AS Tikkurila, www.vivacolor.ee

Tere,

Plekkahju võib üle värvida nt Vivacolor Radiator värviga, mis on spetsiaalselt radiaatorite ja teiste sarnaste metallpindade värvimiseks. Termostabiilsus on kuivades tingimustes 120 kraadi. Radiator´it saab ka toonida heledates toonides.

Oluline on, et aluspind ei roostetaks ja oleks kinni.

http://vivacolor.ee/?op=body&id=131&cid=93&cgid=