Värvid, lakid

Küsimus: Millega viimistleda soojamüüri kivid, et oleks säravam ja lihtsam hooldada?24.01.2013

On uus soemüür ja pliit. Millega võiks teha kivid üle, et pliidi kohal saaks soojamüüri hiljem paremini hooldada? Kas pliidi ja soojamüüri kivid peaks nüüd ka eelnevalt ära pesema, et saaks kividest väljuvad soolajäljed ära?

Vastus: Meelis Tarto, koolituskeskuse juht, AS Tikkurila, www.vivacolor.ee

Tere,

Soojamüüri võib kaitsta Supi Saunasuojaga (Tikkurila). Eelnevalt on kindlasti soovitatav pind puhtakse pesta. Selleks on parim Vivacolor Vivaclean.