Värvid, lakid

Küsimus: Millega soovitaksite täita lakitud puitpõrandasse tekkinud põrandalauavahesid?14.04.2014

Millega soovitaksite täita lakitud puitpõrandasse tekkinud põrandalauavahesid (kohati lausa poole cm laiused)? Kas sobiks mingi silikoon? Veel alternatiive?
Tänan vastamast!

Vastus: Meelis Tarto, koolituskeskuse juht, AS Tikkurila, www.vivacolor.ee

Tere,

Kuna puitlauad "mängivad" vastavalt temperatuurile ning niiskusele, siis peab kasutama elastseid mastikseid. Kuna tootjaid ning müüjaid on mitmeid, siis soovitan poest valida silikoon või mastiks, mis nakkub puiduga ning on elastne.

Kui võimalik, siis valida toon võimalikult sarnane olemasoleva puiduga,