Jumestus, kosmeetika

Küsimus: Kas oskate soovitada niisutavat näokreemi, mis mu nägu rasvaseks ei muudaks?05.03.2015

Ma ei ole leidnud endale veel ühtegi niisutavat näokreemi, mis mu nägu rasvaseks ja n.ö raskeks ei muudaks. Näonahk on mul väga kuiv ja kestendab. Kas te oskate midagi soovitada?

Vastus: Ilona Järve, kosmeetik-jumestaja, Ilona Ilusalong (OÜ Iluhaldjas), www.ilonailusalong.ee

Soovitan vedela tekstuuriga kreeme. Samuti geel-kreeme. Apteegist on saadaval SESDERMA HIDRADERM Hyal Facial Cream.