Jumestus, kosmeetika

Küsimus: Kulmud hõredad ja langevad välja17.07.2011

Tere.
Olen 30 aastane naine. Mul on tõsine mure kulmudega, need on väga hõredad, peaaegu olematud, langevad välja ja üksikud karvad turritavad. 2-3 aastat olen neid õhtuti määrinud riitsinusõliga, mida teha, palun aidake! Eriti hõredaks muutusid kulmud 10 aastat tagasi peale esimese lapse sündi.
Ette tänades:)

Vastus: Ilona Järve, kosmeetik-jumestaja, Ilona Ilusalong (OÜ Iluhaldjas), www.ilonailusalong.ee

Soovitan proovida Maxeylash ripsmekasvatus seerumit. Ripsmete puhul on märgatavad tulemused. Tootja soovitab ka hõredate kulmukarvade korral kasutada. Esmasel kasutamisel soovitan kasutada igal õhtu puhastatud kulmukarvadele, umbes kolm nädalat või esimeste tulemusteni. Hiljem võib kasutamise sagedust vähendada soovi korral.