Jumestus, kosmeetika

Küsimus: Millist hinnalt ja kvaliteedilt mõistlikku kosmeetikasarja soovitate üle 50 a naisele?25.04.2015

Tere!
Olen 55-aastane naine. Näonahk on suhteliselt kuiv, ka mõned pigmendilaigud ja ka kapillaaride laienemist on mõnes kohas. Tahaksin endale võimalikult häid näohooldustooteid, aga ei oska isegi mingit sarja eelistada. Seni kõik need kreemid olnud väga juhuslikud. Kindlasti peaks päevakreemis olema päikesekaitse faktor. Millist sarja soovitaksite (kus ka hinna ja kvaliteedi suhe oleks enam-vähem paigas)?
Ette tänades

Vastus: Ilona Järve, kosmeetik-jumestaja, Ilona Ilusalong (OÜ Iluhaldjas), www.ilonailusalong.ee

Soovitan pöörduda kosmeetiku poole, kes hindab Teie näonaha olukorda põhjalikumalt ja annab nõu terviklikuks nahahoolduseks. Kindlasti soovitaksin kaaluda tooteid, mida on soovitanud Teile spetsialist personaalselt, nt niiskusaste võib näo eri piirkondades varieeruda. Soovitatavad sarjad võiksid olla Sesderma, Guinot, Novexpert, Gernetic, Biodroga.