Jumestus, kosmeetika

Küsimus: Mida teha tedretäppidega?07.09.2011

Tere,
Mul, nagu ka ilmselt paljudel teistel, on mure tedretäppidega :(
Tahaksin teada, kas ja kuidas on võimalik nendest vabaneda. Kas pleegitamine on tõhus viis nende eemaldamiseks?

Vastus: Ilona Järve, kosmeetik-jumestaja, Ilona Ilusalong (OÜ Iluhaldjas), www.ilonailusalong.ee

Terdretäppidest ei ole võimalik vabaneda täielikult. Abi on päikesekaitse kreemide ja pleegitava toimega kreemide kasutamisel kindlasti, muutes tedretäpid heledamaks.