Jumestus, kosmeetika

Küsimus: Kuidas kanda näole jojobaõli?21.09.2011

Tere,
Kuidas kanda näole jojobaõli?
Foorumitest lugesin, et tuleks kanda niiskele nahale, niiskete näppudega? Näonaha tüüp on kombineeritud.

Vastus: Ilona Järve, kosmeetik-jumestaja, Ilona Ilusalong (OÜ Iluhaldjas), www.ilonailusalong.ee

Jojobaõli võib panna kuivale kui ka niiskele nahale. Niiskele nahale soovitan kanda peale dušši või sauna. Kuna jojobaõli võib jahedamas ruumis pisut tahkuda, siis enne nahale kandmist on soovitav peopesal õli soojendada. Sõrmed ei pea alati niisked olema.