Jumestus, kosmeetika

Küsimus: Mure vistrikutega11.10.2011

Tere,
Mul on näol mõnes kohas vistrikud, mis on kõvad ja punetavad ning lõpuni ka ei arene, et nö "valmis" saaksid. Juba päris pikka aega on see probleem mind vaevanud, vahepeal on natuke paremaks läinud, aga siis tekivad jälle samadesse kohtadesse uuesti. Kuidas saaksin selliseid vistrike kodusel teel ravida, et punetus kaoks ja vistrikud paraneksid? Tänan

Vastus: Ilona Järve, kosmeetik-jumestaja, Ilona Ilusalong (OÜ Iluhaldjas), www.ilonailusalong.ee

Soovitan sellise probleemiga pöörduda nahaarsti poole. Apteegist võib leida sarjast BIODERMA sobivaid hooldusvahendeid sellisele nahatüübile.