Jumestus, kosmeetika

Küsimus: Näonaha puhastamine16.11.2011

Tere!
Olen mitu korda ostnud poest koorivaid kreeme, kuna lähedalt vaadates tundub näonahk kuidagi must ja mõned vistrikud on ka. Viimati ostsin Garnier Pure 3in1. Nüüd on mure selles, et alati peale kreemi kasutamist on mul järgmisel päeval nägu vistrike täis. Tunduvalt rohkem kui varasemalt ning isegi laubal, kus mul kunagi vistrike ei ole olnud.
Kas mulle ei sobi siis need kreemid?
Mida teha, et näonahk korda saada?

Vastus: Ilona Järve, kosmeetik-jumestaja, Ilona Ilusalong (OÜ Iluhaldjas), www.ilonailusalong.ee

Tõenäoliselt need kreemid ei sobi Sulle. Näonaha vaatlusel on kergem nõu anda, seega peaksid kosmeetikasalongi külastama ja kohapeal nõu küsima.