Jumestus, kosmeetika

Küsimus: Kuidas hooldada näonahka, kui nägu ketendab?29.11.2011

Tere!
Mul on selline probleem, et kui ma näen väikest ketendust oma näonahal ja tõmban käega üle, siis on terve nägu nahatükke täis. Kasutan ka niisutavat kreemi, kuid see eriti ei aita.
Mis aitaks näonaha olukorda parandada?

Vastus: Ilona Järve, kosmeetik-jumestaja, Ilona Ilusalong (OÜ Iluhaldjas), www.ilonailusalong.ee

Soovitan nahka koorida pehmetoimelise kooriva kreemiga kord nädalas ja seejärel kanda nahale seerum ning kreem. Kord nädalas teha niisutavat maski (vajadusel 2 korda). Kahe kuni kolme nädala pärast on naha olukord paranenud. Pakase tulekuga tuleb jälgida, et kreem oleks nahale kantud vähemalt 10 minutit enne õue minekut.