Jumestus, kosmeetika

Küsimus: Päevakreem punetavale näonahale28.02.2011

Aitäh kiire vastuse eest! (19.02.2011, "Nina peal suured poorid ja tolmpuudri kasutamine")
Tahtsin veel küsida, millist päevakreemi soovitaksite punetavale (rosaatsea) näonahale. Apteegisari Avene on väga hea, aga see paneb näo talvel õues külmetama. Eks ta on natuke kallivõitu ka. Siis veel väga hea on Eucerin, võtab punetuse maha ja teeb nina peal poorid ka väiksemaks, aga see päevakreem jätab näo roheliseks. Panen küll väikese koguse kreemi korraga ja püüan võimalikult laiali siluda, aga tulemus on ikka roheline. Öökreemiga ei ole probleemi. Kindlasti sooviksin, et päevakreem sisaldaks ka päikesekaitset. Aitäh!

Vastus: Ilona Järve, kosmeetik-jumestaja, Ilona Ilusalong (OÜ Iluhaldjas), www.ilonailusalong.ee

Soovitan siiski Avened, kuna sellel kreemil on tänu õhukesele tekstuurile hea tagasiside klientidelt. Samuti salongitoode SESDERMA Azelac kreem või geel-kreem, mis sisaldab valgust peegeldavaid osakesi. Soovi korral võib kanda päevakreemile lisaks kiht päikesekreemi.