Jumestus, kosmeetika

Küsimus: Ripsmete värvimine28.02.2011

Tere,
Mul on päris pikad ripsmed, aga aastatega heledaks läinud. Töökoht on selline, kus pean paar korda nädalas meikima. Kui ripsmed on värvitud, siis silmad hakkavad pakitsema. Kannan töö tegemisel ka prille. Kas on võimalik ripsmeid salongis värvida mingi püsivärviga ja mis võiks olla hind?

Vastus: Ilona Järve, kosmeetik-jumestaja, Ilona Ilusalong (OÜ Iluhaldjas), www.ilonailusalong.ee

Peaegu kõikides ilusalongides, kus töötab kosmeetik, värvitakse ripsmeid keemilise värviga, hinnad on erinevad, umbes 3-5 EUR. Värvi püsivus on 3-4 nädalat.