Jumestus, kosmeetika

Küsimus: Laser- ja fotoepilatsioon, kumba eelistada?30.12.2011

Tere!
Soovin lasta säärtelt karvu eemaldada. Milline epilatsiooni meetod oleks selle jaoks parim - mis on plussid/miinused? Kas Tartus pakutakse sellist teenust?
Ette tänades!

Vastus: Ilona Järve, kosmeetik-jumestaja, Ilona Ilusalong (OÜ Iluhaldjas), www.ilonailusalong.ee

Loodan, et Tartus annab LaserClinic, www.laserclinic.ee (tel. 5562 0008), meetodi suhtes paremat nõu kohapeal.