Jumestus, kosmeetika

Küsimus: Punetavad põsesarnad, kuidas nahka hooldada?30.12.2011

Mida teha, kui põsesarnad punetavad ja on karedad? Lähedalt vaadates tundub nagu ajaksid õrnalt nahka.
Ülejäänud piirkonnad näol on normaalsed. Naha niisutamiseks kasutan puhast jojobaõli. Koorin Puhta Looduse sügavpuhastuskreemiga. Näonaha tüüp - kombineeritud.

Vastus: Ilona Järve, kosmeetik-jumestaja, Ilona Ilusalong (OÜ Iluhaldjas), www.ilonailusalong.ee

Mina ei soovita koorida Puhta Looduse tootega, see on liialt teraline.
Kibuvitsa õli on punetavale nahale parem, kuna omab ka rahustavat toimet. Niisutava maski tegemine 2 korda nädalas oleks abiks.