Jumestus, kosmeetika

Küsimus: Mure vuntsikestega05.03.2011

Tere,
Olen üle 50a naine ning mul on mure väikeste vuntsikestega. Olen neid pintsettidega aeg-ajalt eemaldanud, kuid see vist ei ole probleemi lahendus. Kosmeetik on tahtnud ka vahaga eemaldada, kuid kardan, et see paneb need veel rohkem kasvama. Mis oleks õige? Üldiselt ongi mul karvakasv üsna tihe ja kiire.

Vastus: Ilona Järve, kosmeetik-jumestaja, Ilona Ilusalong (OÜ Iluhaldjas), www.ilonailusalong.ee

Soovitan vahaga eemaldamist. Oluline on kasutada protseduuri järgselt karvakasvu pärssivat toodet vähemalt nädala jooksul. Vältida otsest päikest ja kasutada päikesekaitse kreemi depileeritud piirkonnas.