Jumestus, kosmeetika

Küsimus: Jumestuskreemi tagajärjel on näonahk väikeseid punnikesi täis, kas koduste vahenditega on võimalik nahk korda saada?18.03.2012

Tere,
Pärast lapsehoolduspuhkust tööle naastes hakkasin kasutama igapäevaselt jumestuskreemi. Selle tulemusena (umbes kuu aega) muutus nägu punetavaks, ebatasaseks, täis tihedalt väikeseid punnikesi. Nüüdseks juba möödas kolm kuud ja nahk läheb järjest hullemaks.
Kas osakate nõu anda, kuidas tekkinud olukorda parandada (milliste toodetega) ja kas üldse on võimalik nn koduse hooldusega näonahka uuesti korda saada?

Vastus: Ilona Järve, kosmeetik-jumestaja, Ilona Ilusalong (OÜ Iluhaldjas), www.ilonailusalong.ee

Sellise olukorra puhul tuleb nahka vaadelda. Soovitan näidata nahka kosmeetikule või nahaarstile. Seni tuleks jumestuskreemist loobuda.