Jumestus, kosmeetika

Küsimus: Kuidas hooldada kuiva ja tundlikku nahka?18.03.2012

Tere,
Sooviksin teada, millega sobib koorida kuiva ja tundlikku nahka? Kuiva nahatüüpi puhul ei piisa ilmselt igapäevasest puhastamisest ja niisutamisest?
Tänan.

Vastus: Ilona Järve, kosmeetik-jumestaja, Ilona Ilusalong (OÜ Iluhaldjas), www.ilonailusalong.ee

Kuiva tundliku naha koorimiseks sobivad ilma graanuliteta tooted. Pehmetoimelisi koorijaid (näiteks GUINOT Gommage Biologique) võib kasutada kord nädalas või 10 päeva tagant. Koorivate toodete järgselt tuleb alati kasutada kreemi. Parema tulemuse nahale annab kooriva kreemi järgselt kasutada toitvat maski ja seejärel kreemi.