Jumestus, kosmeetika

Küsimus: Vistrikud näonahal, millega nägu puhastada?26.04.2012

Tere.
Olen 49a vana. Minu näole hakkasid hiljuti tekkima vistrikud. Tegin ema soovituse järgi ning määrisin tiigri salviga, kuid ära need ei kadunud, vaid läksid punaseks. Millega peaksin nägu puhastama või määrima? Ootan nõuannet, aitäh.

Vastus: Ilona Järve, kosmeetik-jumestaja, Ilona Ilusalong (OÜ Iluhaldjas), www.ilonailusalong.ee

Soovitan minna apteeki ja leida apteekri abiga BIODERMA sarjast sobiv kreem.