Jumestus, kosmeetika

Küsimus: Kuidas saada lahti silma all olevatest kotikestest?20.09.2012

Palun nõu, kuidas lahti saada silma all olevatest kotikestest?

Vastus: Ilona Järve, kosmeetik-jumestaja, Ilona Ilusalong (OÜ Iluhaldjas), www.ilonailusalong.ee

Eelkõige on vaja välja selgitada, et see pole tingitud tevisehädadest.
Kosmeetika ja massaaži salongides pakutakse sel puhul lümfiringet ja mikrotsirkulatsooni parandavat käsimassaaži ja aparaadihooldusi, mis tuleb läbida kuurina. Kodusel meetodil võib igal hommikul enne silmakreemi kasutamist ergutada silmaaluseid aeglase kerge vajutusega sisenurgast väljapoole, vähemalt viis korda.