Jumestus, kosmeetika

Küsimus: Laserdepilatsioon kogu kehale01.02.2011

Tere,
kas laserdepilatsiooniga on võimalik karvadest vabaneda jäädavalt või on tegemist vaid reklaamsõnumiga? Kas Eestis on olemas sellised aparatuurid ilusalongides?

Vastus: Ilona Järve, kosmeetik-jumestaja, Ilona Ilusalong (OÜ Iluhaldjas), www.ilonailusalong.ee

Karvadest vabanemist igaveseks ei saaks garanteerida, sest puhkefaasis olevad karvad võivad mõne aja pärast aktiveeruda mitmete haiguste puhul. Protseduuri efektiivsus on individuaalne ja toimib tumeda karva korral paremini. Soovitan lisainformatsiooni küsida LASERCLINIC OÜst.