Jumestus, kosmeetika

Küsimus: Ilus ja terve näonahk19.04.2011

Tere,
Mul on väga tundlik (punetav), pooriline ja akneline näonahk.
Milliseid jumestustooteid peaksin sellise näonaha puhul kasutama, et nahk muutuks ilusamaks ning ei oleks punetav ja kuiv.
Tänan!

Vastus: Ilona Järve, kosmeetik-jumestaja, Ilona Ilusalong (OÜ Iluhaldjas), www.ilonailusalong.ee

Kui nahk on punetav, akneline, pooriline ja samas tundlik, siis soovitan jumestustoodetest kasutada 100%-lise mineraalide sisaldusega puudrit. See katab ja peidab hästi. Eelkõige püüdke oma nahk terveks ravida nahaarsti abiga.