Jumestus, kosmeetika

Küsimus: Kui hea on näonahale näopuhastussvamm?22.03.2013

Tere,
Kasutan näonaha puhastamiseks näopiima. Eemaldan seda näopuhastus svammiga. Seda on mugav kasutada. Kui hea aga see svamm näonahale on tegelikult? Nahatüüp on mul kombineeritud-normaalne (seal vahepeal).

Vastus: Ilona Järve, kosmeetik-jumestaja, Ilona Ilusalong (OÜ Iluhaldjas), www.ilonailusalong.ee

Näopuhastussvammiga puhastamine on tõesti mugav, aga iga kasutuskorra järel tuleb see hoolikalt pesuainega puhtaks pesta. Näonahale mõjub svammiga puhastamine pisut koorivalt ja ei asenda koorivaid kreeme.