Jumestus, kosmeetika

Küsimus: Mure lapse näonaha pärast02.05.2011

Tere,
Minu lapse näole tekkisid eelmisel talvel vinnid, kui ta viibis Saksamaal. Koju tulles oli nägu mädapunne täis. Saksamaal andis apteeker spetsiaalset vitamiini ja puhastamiseks mõeldud näovee. Ära ei ole need aga kadunud ning vahelduva eduga on neid tänaseni. Meigi võtab ta korralikult maha.
Perearstiga oleme rääkinud - tema leidis, et see ei ole nahaarsti probleem, vaid tuleks abi leida kosmeetikult. Vereanalüüsid on korras. Personaaltreener pani ka dieedi paika, aga see ei toonud samuti mingit leevendust.
Loodan, et oskate anda nõu, mida peaksime veel proovima.
Ette tänades ja vastust oodates.

Vastus: Ilona Järve, kosmeetik-jumestaja, Ilona Ilusalong (OÜ Iluhaldjas), www.ilonailusalong.ee

Kahjuks ei selgu küsimuses, milliseid nahahooldustooteid veel kasutate. Parima vastuse annab kosmeetik nahka vaadeldes. Kasu võib anda sügavpuhastav hooldus kosmeetiku juures ja õigete nahahoolduste kasutamine.