Jumestus, kosmeetika

Küsimus: Kuiv näonahk02.05.2011

Tere,
Sooviksin teada, millist kosmeetikat peaksin näo hooldamiseks kasutama, kui mul on kogu aeg kuiv näonahk.
Kas puuderkreemi kasutamine on sellisele näonahale kahjulik?
Tänan!

Vastus: Ilona Järve, kosmeetik-jumestaja, Ilona Ilusalong (OÜ Iluhaldjas), www.ilonailusalong.ee

Kuiva naha puhul tuleb valida nahale sobiv päeva- ja öökreem ning pehmed nahapuhastusvahendid. Vältida näonaha pesemist seebi ja veega. Koorivad kreemid olgu graanuliteta. Puuderkreeme võib kasutada, kui nahale kandmise käigus ketendust esile ei tule.