Jumestus, kosmeetika

Küsimus: Kust saaks osta ja mis nimetusega on saadaval karvu pleegitavat kreemi?21.11.2013

Tere!
Sooviksin pleegitada karvu käsivartel. Olen uurinud paljude kreemide kohta, kuid tulemust ei ole.
Kas Eestis on kuskil apteegis või ilutoodete poes saadaval karvu pleegitavat kreemi? Kui jah, siis kus ja mis on toote nimi? Äkki saab kuskilt tellida?

Vastus: Ilona Järve, kosmeetik-jumestaja, Ilona Ilusalong (OÜ Iluhaldjas), www.ilonailusalong.ee

Ei ole kuulnud, et oleks tänapäeval sellist kreemi võimalik kusagilt osta.