Juuksed, soengud

Küsimus: Juuksed, kulmud, ripsmed on muutunud hõredaks18.05.2011

Tere,
Olen 43-aastane. Lisaks sellele, et juuksed on muutunud õhukeseks ja suhteliselt lahtiseks, on ka ripsmetel tekkinud ühte kohta auk, mis ei ole poole aasta jooksul taastunud ning ka kulmud on kuidagi niruks jäänud. Oma peenikese, blondi juuksekarvaga ei ole ma kunagi hiilanud, kuid nüüd hakkab asi häirima, kui päike pealage kõrvetab...
Kas peaksin kontrollima kaltsiumi ladestumist?

Vastus: Katrin Kruusma, juuksur, Katrin Kruusma Stuudio, www.kkstuudio.ee

Tere!
Ruttu endokrinoloogi vastuvõtule! Tuleb kontrollida kilpnäärme tööd ja hormonaalset tasakaalu. Soovitan teha veel üldise verepildi, kus on näha, kas mõni vitamiin on puudu või vähemuses. Kui rahakott lubab, siis pöörduge Diagnostikakeskusesse, www.dk.ee - saate kiire vastuse.

Tervist ja jõudu soovides, KK