Juuksed, soengud

Küsimus: Kuidas hetkel musti juukseid oranžiks saada ja ka säilitada?09.12.2014

Tere! Loomulik juuksevärv on mul selline helepruun-tumeblond, aga kuna olen väga heleda nahaga, mõtlesin loomuliku punapea stiili proovida, ehk siis sellist oranži, vask vms. Juuksed on praegu mustaks värvitud ja ma usun, et blondeerides nad lähekski oranžiks, aga siis oleks probleem selles, et ma ei tea, kas välja kasvades oranžiga juuri värvides jääks ikka ühtlane. Eriti ei usu. On mu idee kuidagi teostatav?

Vastus: Katrin Kruusma, juuksur, Katrin Kruusma Stuudio, www.kkstuudio.ee

Tere!
Kui te musti juukseid blondeerite siis loomuliku punapead välja ei tule. Pigem erk oranz. Kui tahate oranzi pehmemaks muuta siis tuleb üle värvida naturaalse tooniga millest jääb oranz pigment läbi kumama.
Kui aga erk toon meeldib siis sarnase värviga juuri toonides ei tohiks mingit probleemi tekkida. Esimesel korral võib üleni värvida ja hiljem ainult juuri värvida.
Kui Te kavatsete ise koduste vahenditega blondeerida siis kindlasti jälgige, et blondeer ei satuks väljakasvanud juustele. Ainult eelnevalt värvitud juustele.
NB! paluge, et Teid keegi aitaks, muidu on tulemus laiguline.
Jõudu KK