Juuksed, soengud

Küsimus: Kuidas juukseid looduslikult pleegitada?22.06.2011

Tere,
Ostsin poest tumepruuni juuksevärvi ja lasin emal sellega juukseid värvida. Tulemus jäi tumedam, kui olin soovinud ning nüüd paistavad juuksed musta värvi. Kas oleks võimalik juukseid looduslikult pleegitada, et saada mõne tooni võrra heledam värv? Ehk siis pruun värvitoon. Kas peaksin juukseid hoopis blondiks värvima, et saada soovitud tulemus?
Tänan

Vastus: Katrin Kruusma, juuksur, Katrin Kruusma Stuudio, www.kkstuudio.ee

Tere!
Kõige lihtsam on pleegitada juukseid, kasutades peale pesu kõige viimaseks loputuseks sidruni vett (1 sidruni mahl, 1 liitri veele). Kui olete loputanud, siis jääb see pähe ning päike teeb juba oma töö.
Õige tulemuse saamine võtab küll natukene aega, aga Te jääte tulemusega rahule :).
Selleks ei pea blondeerima, et juukseid pruuniks värvida - valige järgmine kord natukene heledam toon.

Tervitades, KK