Juuksed, soengud

Küsimus: Kas tasub lapsele teha keemilised lokid?27.10.2011

Tere,
Minu 9-aastane laps kannab igapaevaselt Cornrow patse. Selleks, et neid oleks kergem teha ja püsiks kauem, soovitas meie juuksur teha lapsele keemilised lokid. Juuksed on umbes õlgadeni, sirgete otstega, pea lähedalt kahusemad.

Kas ja millised lokid valida?
Kui palju see juukseid kahjustab ja kas neid üldse tehakse lapsele?

Vastus: Katrin Kruusma, juuksur, Katrin Kruusma Stuudio, www.kkstuudio.ee

Tere!
Ma väga vabandan, aga ma ei poolda keemiliste lokkide tegemist isegi täiskasvanule - millistest lokkidest te räägite laste puhul? Tule Jumal appi!
Sorry, aga laste tervise rikkumine ei ole minu eriala.

Kõike kaunist!
KK