Juuksed, soengud

Küsimus: Kas tooniva palsamiga saaksin juukseid tumedamaks, värvida ei soovi?02.12.2011

Tere Katrin!
Mul on loomulikult õrn kartulikoor, aga samas kuldne blond toon juustel, suvel pleegivad üleni kuldseks.
Sooviksin väga proovida tumedamat pead, aga mitte värvides. Sooviksin, et oma isiklik juuksevärv oleks hiljem tagasi.

Kas toonivad palsamid oleks parim valik ning kas oma juuksevärv tõesti taastub, kui pesen palju vaja, et toon maha kuluks?
Kas on soovitada kindlat brändi, mis oleks hea (sooviksin elavamat tumedamat pruuni - kastanipruun)?
Ette tänades!

Vastus: Katrin Kruusma, juuksur, Katrin Kruusma Stuudio, www.kkstuudio.ee

Tere!
Harva, kui unistused täituvad, nii on see ka juuksevärvide puhul. Kastanpruun toon, isegi siis, kui see on palsam, saavutatakse mitme korraga - kui on tegemist nn. kerge palsamiga, mis kindlasti pestes maha tuleb. Kui aga leiate palsami, mis lubab koheselt seda tooni, siis parem hoiduge sellest. Tihti tuleb ette, et ka palsamiga saadud toon tuleb värvi eemaldajaga maha võtta, mis aga omakorda ei ole juuste tervisele kasulik.
Kõige kindlam on osta nn. profisarjade toonivaid šampoone ja palsameid. Ise kasutan Davinesi omasid ja seal on olemas šokolaadi toon. Soovitan proovida :)

Tervitades, KK