Juuksed, soengud

Küsimus: Mida teha, et juuksed ei läheks sõlme ja oleks kergesti kammitavad?01.01.2012

Tere,
Mul on loomulikult lokkis juuksed, pikkus poolde selga. Käisin sel nädal juuksuris, kuid juuksed tunduvad ikka natuke takkus ja lähevad sõlme.
Kasutan spetsiaalset šampooni ja palsamit ning peale pesu veel lisaks ka juustesse jäetavat palsamit.
Mida saaksin teha, et juuksed ei läheks sõlme ja oleks kergesti kammitavad?

Ette tänades,
Kerly

Vastus: Katrin Kruusma, juuksur, Katrin Kruusma Stuudio, www.kkstuudio.ee

Tere!
Juuste otstele on olemas eraldi seerumid, mida pannakse nii märgadesse kui kuivadesse juustesse (annavad hea tulemuse). Loomulikult võite teha ka õli maske. Õlitage ainult juukse otsi, ärge pange vastu panahka, kuna nii on kergem välja pesta.

Tervitades, KK