Juuksed, soengud

Küsimus: Kas enne või pärast keemiliste lokkide tegemist võib juukseid värvida?01.01.2012

Tere!
Kui soovin teha keemilist lokki, kas võin siis enne või vahetult pärast lokkide tegemist juukseid värvida? Tegemist hallide juustega. Juuksed on paksud ja pisut karmid. Aitäh!

Vastus: Katrin Kruusma, juuksur, Katrin Kruusma Stuudio, www.kkstuudio.ee

Tere!
Kindlasti tuleb värvida peale keemilist lokki, sest keemiline lokk võib juustelt värvi maha võtta. Peale loki tegemist tuleks igal juhul uuesti värvida ning seetõttu ei ole enne värvimisel lihtsalt mõtet.

Keemilise loki ja värvimise vahel peaks olema vähemalt 48 tundi - veel parem, kui suudaksite vastu pidada 2 nädalat. Võimalik on ka juukseid toonida kohe peale loki tegemist, aga see võib mõjutada loki püsivust ja juuste tervist.

Tervitades, KK