Juuksed, soengud

Küsimus: Juuste väljalangemine06.03.2011

Tere,
Alates 30-ndast eluaastast hakkasid mul juuksed hõrenema. Nüüdseks, 10a hiljem, on pealagi peaaegu ilma juusteta. Samalaadset muutust olen täheldanud ka teistel meestel.
Tean, et juukseid istutatakse, kuid see ei ole päris see, mida tahan ette võtta. Kas on midagi selle jaoks, et juuste kasvu ja tihedust taastada? Tänan

Vastus: Katrin Kruusma, juuksur, Katrin Kruusma Stuudio, www.kkstuudio.ee

Tere!
Minu kogemuste põhjal ei ole võimalik juuksekasvu taastada, kui pealagi juba kiilas on. Paljud firmad küll lubavad seda, kui nende tooteid kasutada - kahjuks ei ole mina tulemusi näinud. Kui on alles hõrenevad juuksed, võib abi leida Davinesi energia sarjast, kus ka eraldi meestele mõeldud toode leidub. Kui ostate spetsiaalseid tooteid, siis küsige, kas tuleb kasutada ravikuurina või tuleb elu lõpuni kasutama jääda. Tihti ühekordsel kasutamisel tulemusi ei tule. :(

Kindlasti aitab igapäevane peanaha massaaž vereringe parandamisele ning tänu sellele muutuvad olemasolevad juuksed tugevamaks, kuna juuksejuur saab rohkem toitu ja on võimeleine võitlema hormoonidega, mis juuksekasvu pärsivad.

Kaunist kevadet, KK