Juuksed, soengud

Küsimus: Kuidas looduslike vahenditega juuste rohekat tooni ära saada?25.01.2012

Tere,
mul olid oranžika tooniga juuksed. Otsustasin need kodus ise heledemaks värvida, sest ei taha enam oranžikat tooni.
Tulemuseks on see, et juuksed läksid hoopis tumedamaks ja rohekaks.
Mida teha? Tuleb vist minna juuksuri juurde? Ega ise vist midagi teha ei saa, et juukseid looduslike vahenditega heledamaks saada või siis seda rohekat tooni ära saada?

Vastus: Katrin Kruusma, juuksur, Katrin Kruusma Stuudio, www.kkstuudio.ee

Tere!
Kui juba on juhtunud äpardus, siis ei soovitaks ise seda parandama hakata ja võiks juuksuri juurde minna.
Proovida võite loputada sidruniveega või pesta kooriva šampooniga. Pesemise korral aga ei ole kindel, et see 100% toimib.

Tervitades, KK