Juuksed, soengud

Küsimus: Mida teha, et juuksed oleksid kohevamad ja paksemad?15.02.2012

Tere,
Olen 24-aastane naine ja mureks on õhukesed juuksed. Peale teist rasedust nägid juuksed välja nii jubedad, et kasvatasin juuksevärvi välja. Lootsin, et juuksed on siis paksemad ja ilusamad. Nüüd on nad küll paremas seisukorras, aga eriti ilusad ja paksud nad mul siiski ei ole.
Mida teha, et nad kohevamad ja paksemad oleksid?

Vastus: Katrin Kruusma, juuksur, Katrin Kruusma Stuudio, www.kkstuudio.ee

Tere!
Kindlasti vaadake oma toitumine üle ja vitamiinid. Juuksekarva tugevdamiseks sobib vana retsept munast, meest ja riitsinusõlist - suhtes siis 1 munakollane, 1 spl mett ja 1 spl õli, hoida peas nii kaua kui võimalik. Kui aga tahate kiiret tulemust, siis selleks on olemas kohevust andvad hooldustooted. Näiteks Davinesi firmal on spetsiaalne sari nimega VOLU.

Konsulteerige oma juuksuriga ka juukse pikkuse suhtes, sest tihti vale juuksepikkus võtab ka kohevuse ja ilu ära.

Kõike parimat, KK