Juuksed, soengud

Küsimus: Kuidas blondeerimine juukseid mõjutab, kas see teeb juuksed hapraks?15.02.2012

Tere,
Mul on tumepruunid juuksed ja silmad, kuid sooviksin juuksed blondiks värvida. Kuidas blondeerimine juukseid mõjutab, kas see teeb juuksed väga hapraks? Kas blond toon üldse sobib tumepruunide silmadega?
Vastuse eest ette tänades!

Vastus: Katrin Kruusma, juuksur, Katrin Kruusma Stuudio, www.kkstuudio.ee

Tere!
Sõltub, kui tumedad on Teie juuksed ja kas nad on naturaalsed või värvitud. Tööd on heledaks saamisel palju ja rikkumisaste väga suur (loomulikult sõltub juuste seisukorrast). KÕIK ON VÕIMALIK, tuleb lihtsalt leida Teie juustele sobiv meetod.

Pruunisilmsetele sobivad ka heledad toonid - miks mitte - ainult plaatinablond ei pruugi olla kõige õigem valik (sõltub naha toonist).
Eelistaksin pigem soojemaid toone või siis soojade ja külmade toonide segu.

Tervitades, KK