Juuksed, soengud

Küsimus: Milline soeng võiks olla, et õhukesed juuksed tunduksid paksemad?01.03.2012

Tere,
Tahaksin muuta oma soengut, kuid ei tea täpselt, mis sobib. Mul on üle õlgade pikad juuksed, mis on üsna õhukesed. Tahaksin sellist soengut, mis jätaks mulje, et juuksed on paksemad.
Kas oskate soovitada, mis soengud võiksid sellist efekti anda?

Vastus: Katrin Kruusma, juuksur, Katrin Kruusma Stuudio, www.kkstuudio.ee

Tere!
Kahjuks ei ole juures Teie pilti ja seetõttu on väga raske öelda, milline soeng või juuksepikkus Teile sobib.
Peaksite oma juuksuriga leidma sellise pikkuse, kus juuksed hakkavad ise loomulikult hoidma. Igal juuksel on oma õige pikkus, millises ta hoiab kõige paremini. Seejärel saate ka otsustada, kas lõigata järku üleni või ainult esiosa juustest; lõigata tukk lühike või pikk jne, jne.

Tervitades, KK