Juuksed, soengud

Küsimus: Sobiva soengu valimine16.03.2011

Tere,
Tahaksin endale sobivat soengut, aga ei tea, millist täpsemalt. www.thehairstyle.com on huvitav lehekülg, kus saab oma pildi lisada ja proovida erinevaid soenguid. Pildi alusel on lihtsam ka salongis oma valikuid arutada. Kas Eestis on ka mõni sellelaadne lehekülg (võimalus) olemas?

Ette tänades,
Sirle

Vastus: Katrin Kruusma, juuksur, Katrin Kruusma Stuudio, www.kkstuudio.ee

Tere!
Eestis minu teada sellist lehekülge ei ole - kui on, siis on need salongipõhised ja seotud teenustega vastavast salongist. Minu teda oli selline programm Sinises salongis, aga ei saa seda 100% kinnitada.

Kaunist kevadet, KK